Co nabízíme

Lekce jízdy na koni a ustájení


Soukromé lekce

Nabízíme možnost výuky jízdy na koni na otevřené jízdárně pod dohledem trenéra a vyjížděk do terénu na proježděných tratích pro začátečníky i pokročilé, pro děti i dospělé. Lekce jsou zaměřené na westernový a hormanshipový výcvik.


Cena jedné výcvikové hodiny: 350,- Kč

Lze zapůjčit i ochrannou vestu a helmu. Cena zapůjčení: 50,- Kč


Příměstské tábory

Příměstský tábor je zaměřený na westernový a horsmanshipový výcvik. Lekce jsou vedeny zkušenými lektory, kteří sami aktivně vrcholově sportují ve westernových disciplínách.

Čeká Vás 2 x denně výcviková lekce pod vedením zkušených instruktorů, práce s koněm ze země, ošetřování koní, práce ve stájích, příjemné prostředí a hodně legrace. 
Zajišťujeme dvě svačiny, teplý oběd, pitný režim.

Cena pobytu na příměstském táboře: 1.000,- Kč/den

Krátkodobé ustájení

Nabízíme krátkodobé venkovní ustájení v pastevní sezóně, např. přespání na puťáku s koňmi pro malou skupinu. Zajistíme čerstvou vodu a seno pro koně. Jezdci musí být soběstační.

Cena krátkodobého ustájení: 100,-Kč/den


Nabízíme krátkodobé boxové ustájení v pastevní sezóně. K dispozici box 3x3m, podestýlka Granofyt, napaječka s vodou a seno. Přes den možnost malého výběhu. Kůň musí být zvyklý pobývat ve stáji a ve výběhu samostatně a musí být vycvičený na vodění do výběhu a zpět.


Cena krátkodobého boxového ustájení: 280,- Kč/den